Web Tasarım Hizmetleri

Responsive Web Tasarımı
Bilgisayar, Mobil ve Tablet cihazlardan web sitenize girildiğini anlayarak, içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır. Bu sayede kullanıcısına kolay kullanılabilirlik ve istediği sayfaya hızlı ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Çağımızda artık herkes akıllı cihaz kullanmaktadır. Web siteniz responsive tasarıma sahip olduğunda kullanıcılar sitenizde aradığını daha kolay bulabiliyor ve tek tuşla size ulaşabiliyor. Panaromal İnovatif Ajans olarak yaptığımız tüm web siteleri responsive tasarımdır.
Responsive Web Sitesinin Faydaları;
  • Kolay kullanım – Kullanıcısına ekranı büyütmeden sadece aşağı ve yukarı parmak hareketleriyle gezinmesine olanak sağlar.
  • Kolay Bakım – Her çözünürlük için ayrı bir site tasarımı yaptırmak yerine, oluşturulmuş olan tek bir responsive web tasarım sayesinde, tek bir domain altında tüm cihaz çözünürlükleri ne hizmet vereceksiniz. Bu sayede web sitenizin bakımı da daha kolay olacaktır.
  • Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) – Seo için önemli olan responsive web tasarım ile sitenize değer katıp, arama motorlarının istediği yapıya kavuşturmasını sağlayabilirsiniz. Site URL yapısı aynı kalacağından arama motorları tarafından bulunmanız daha hızlı gerçekleşecektir.

Hemen Teklif Alın